Yahoo Mail Hesabı Oluşturma ve Yahoo Mail Hesabı Açma

Yahoo Mail Hesabı Oluşturma ve Yahoo Mail Hesabı Açma
Yahoo Mail Hesabı Oluşturma ve Yahoo Mail Hesabı Açma

Yahoo Mail, her gün milyonlarca İnternet kullanıcısı tarafından kullanılıyor ve ücretsiz olarak 1 TB depolama alanı sağlar. Ayrıca önemli olayları veya randevuları kaydedebileceğiniz çevrimiçi bir takvim ve mesajlarınızı, hatta eskileri bile bulmak için etkili bir arama işlevi sağlar.

Bir Yahoo e-posta adresinden kişisel, ticari amaçlarla veya sadece ek veya yedek e-posta adresi olarak yararlanmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek bir hesap oluşturabilirsiniz.

Read More

Yahoo Mail Hesabı Oluşturma

Bilgisayarınızdan tek yapmanız gereken web tarayıcınızı başlatmak ve şu adresi yazmaktır: Siteye gitmek için tıklayın

Kayıt olmak için açılan sayfada sizden kişisel bilgileriniz istenecektir. Bu kişisel bilgiler ile sizde hesap oluşturabilirsiniz.

Bu sayfada sizden adınızı ve soyadınızı, doğum tarihinizi, cep telefonu numaranızı girmeniz ve oluşturmak istediğiniz Yahoo e-posta adresini ve bu hesaba erişmek için kullanacağınız şifreyi seçmeniz istenecektir.

Girmiş olduğunuz telefon numarasına sahip olduğunuzu doğrulamak için SMS ile bir hesap anahtarı gönderecektir. Hesabınızın oluşturulmasını tamamlamak için “Kabul et” düğmesine tıklayın. Bu adım, güvenlik nedeniyle ve örneğin şifrenizi unutmanız durumunda, hesabınıza yeniden erişim sağlamanıza olanak tanımak için önemlidir.

Ardından, Yahoo Mail’in tüm işlevlerinden yararlanmak için istediğiniz zaman Yahoo Mail hesabınızda oturum açabilirsiniz.

Dünya genelinde bakıldığında 11. sırada yer alan site, oldukça fazla bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Sadece Mail hesabı değil, aynı zamanda haberler, finans, spor gibi bir çok kategori mevcuttur. Yahoo arama motorunu da kullanarak içeriklere ulaşabilirsiniz.

Yahoo Mail giriş nasıl yapılır?

https://mail.yahoo.com/ bağlantısını tıklayarak sayfayı ziyaret edin. Sitenin üst tarafında yer alan “Sign in” ya da Mail yazan yere tıklayarak gidin. Almış olduğunuz @yahoo.com uzantılı e-posta adresinizi ve şifrenizi yazın. Yazdıktan sonra mail hesabınıza ve diğer tüm özelliklere erişebilirsiniz.

Neden Yahoo postayı seçmelisiniz?

Apple Store, Google Play ve Windows Store’dan erişilebilen Yahoo Mail, tüm platformlardan erişme imkanı sağlar.
Yahoo mail sayesinde epostalarınızı oldukça net bir sekme mimarisi ile net bir şekilde görüntüleyebileceksiniz.
Adres defterinizle ilgili olarak, hızlı iletişim için orijinal ve ölçülü bir şekilde görüntülenir.
Kişiler ayrıca özel gruplara göre veya alfabetik olarak sıralanabilir.

E-postaları almanın ve e-postaları yönetmenin yanı sıra, tüm görevlerinizi planlamak ve düzenlemek için size bir takvim ve çevrimiçi bir not defteri sunar.
Yahoo e-postanızın oluşturulmasını onayladınız, tek yapmanız gereken başlamadan önce kişiselleştirilmiş bir tema seçmek!

E-posta Kur, Bilgisayardan ve Telefondan Nasıl Açılır?

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 comment