Twitter Hesabı Nasıl Silinir? Twitter Hesap Silme Linki

Twitter Hesabı Nasıl Silinir? Adım adım talimatlarımızda bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Hem hızlı bir şekilde hem de resimli olarak anlatacağız. Ayrıca hesap silme linkine de tıklayarak direkt olarak hesap silme sayfasına geçebilirsiniz.

Twitter, hesabınızı silebilmeniz için hemen silme seçeneğini sunmaz. Bunun yerine, hesaplar başlangıçta devre dışı bırakılır ve otuz gün içinde herhangi bir zamanda yeniden etkinleştirilebilir. Yalnızca otuz günlük sürenin ardından hesapla ilişkili tüm veriler geri alınamaz bir şekilde silinecektir. Hesabınızı nasıl devre dışı bırakacağınızı size göstereceğiz. Kalıcı olarak silinmesi için yalnızca 30 gün beklemeniz gerekir. Bu süre içinde hesabınızı yeniden etkinleştirmek isterseniz, tek yapmanız gereken tekrardan giriş yapmaktır.

Read More

Twitter hesabı nasıl silinir?

  • Twitter web sitesini açın ve oturum açın https://twitter.com
  • Soldaki menüden “Daha Fazla” yı tıklayın.
  • Ardından “Ayarlar ve gizlilik”  seçin.
  • En aşağıya kaydırın ve “Hesabınızı Devre Dışı Bırakın” ı tıklayın.
  • Daha sonra tekrar “Devre Dışı Bırak” seçeneğine tıklamanız gerekir.
  • Ardından şifrenizi girin ve hesabınızı silmek istediğiniz “Devre Dışı Bırak” seçeneğine tıklayarak son bir kez onaylayın.
  • Hesabınız artık devre dışı bırakılmıştır. 30 gün boyunca hiçbir işlem yapılmazsa tamamen silinecektir.

Twitter hesabını silme resimli

Not: Aşağıdaki talimatlar akıllı telefon tarayıcısı aracılığıyla hem bilgisayarda hem de akıllı telefonda gerçekleştirilebilir. Twitter uygulamasında silme mümkün değildir. Twitter hesabının nasıl silineceği hakkında yazdığımız talimatları takip edin ve hesabınızı silin.

1.Aşama:

Twitter’ı açın ve soldaki “Daha Fazla” yazan yere tıklayın.

2. Aşama:

Genişletilmiş alt menüde “Ayarlar ve gizlilik” na gidin. Hemen ardından en üstte bulunan “Hesabın” kısmına tıklayın. Sayfanın altında “Hesabınızı devre dışı bırakın” seçeneğini bulacaksınız. Bağlantıya tıklayın.

3. Aşama:

Şimdi hesabınızı nasıl sileceğinizle ilgili bazı bilgiler göreceksiniz. “Devre Dışı Bırak” a tıklayın.

4. Aşama:

Şifrenizi girin ve “Devre Dışı Bırak” ı tıklayın. Twitter hesabınızı başarıyla devre dışı bıraktınız. Önümüzdeki 30 gün içerisinde yeniden etkinleştirebilirsiniz, eğer 30 gün içerisinde giriş yapmazsanız tüm veriler geri alınamaz bir şekilde silinecektir.

Twitter hesap silme linki

Yukarıdaki talimatları atlayıp doğrudan silme sayfasına gitmek isterseniz, aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak bunu yapabilirsiniz. Bu, hesabınızı herhangi bir talimat olmaksızın daha hızlı silmenizi sağlayacaktır. https://twitter.com/settings/deactivate

Kullanıcı adı @kullaniciadiniz dahil diğer tüm veriler 30 gün içinde otomatik olarak silinecektir. Aynı kullanıcı adını kullanamazsınız. Silme işlemini geri almak istiyorsanız, sadece oturum açmanız gerekir.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir