Mobil Sınırsız İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Mobil Sınırsız İnternet Paketi Nasıl Yapılır?
Mobil Sınırsız İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Mobil Sınırsız İnternet Paketi; Dünyanın en çok video ve paylaşım yapılan platformu ve arama motoru Youtube son eklentisi ile nihayet internetsiz video izlemenin yolunu açtı. Youtube internetsiz kullanma video izleme milyonlarca kullanıcının merakla beklediği uygulamaydı. İnternetsiz izleme yapabilmek için cihazınızda Youtube go sürümünün yüklü olması gerekmektedir. Ancak Youtube ücretsiz olan bu uygulamasını 24 Haziran 2020 tarihinde kaldırmıştır. Yerine gelen ücretli Youtube Premium ile internetsiz video izleme uygulaması devam etmektedir.

Mobil Sınırsız İnternet Paketi

İnternetin su gibi kullanıldığı ve kotasının yetmediği durumlarda genel sıkıntılardan biride internetin bitmesidir. Sınırsız bedava internet kullanımı olmasa da anı kurtarabilecek bir takım yöntemlerle internet kullanımı sürdürülebilmektedir. Çoğu GSM operatörünün müşterileri için uyguladığı bedava internet kampanyaları mevcuttur. Kullanım hakkının dolduğu anda internet kullanımını sürdüren bedava internet kampanyaları şu şekildedir:

Read More

Sınırsız Turkcell İnternet Paketi

Turkcell salla kazan uygulaması ile haftalık 5 GB kadar internet kazanabilme şansı vardır. Telefona yüklenen uygulama butonuna basıldıktan 15-20 saniye sonra ekrana kazanılan internet tutarı gelmektedir. En az 500 mb internet kullanımı kazandıran uygulama 24 saatte bir uygulama hakkı verir.

Vodafone İnternet Paketi

Vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamada ki “bana ne var” çarkından günlük kullanımlarda geçerli 4 GB’ta kadar internet kullanım hakkı vermektedir.

Sınırsız Türk Telekom İnternet Paketi

Türk Telekom sil süpür uygulaması da bedava internet kazanılabilecek diğer bir operatör uygulamasıdır. Online işlem merkezindeki çarkı çevirerek karşınıza çıkan hediye internet paketlerinden faydalanabilirsiniz. Çarkta çıkan hediye paket kullanımları günlük kullanım için geçerlidir.

Bimcell İnternet Paketi

Bimcell bedava internet hakkından yararlanmak için kısa mesajla deneme yazarak 3455’e mesaj çekin. Günlük sürpriz internet hediyelerinden biri muhakkak mesaja karşılık hesabınıza tanımlanacaktır. 250 mb, 500 mb veya 1 gb sürpriz hediye internet paketlerinden biri hesabınıza gün içerisinde tanımlanacaktır.

Saydığımız yöntemlerin hepsi, güncel olarak kullanılabilir uygulamalardır. Sınırsız bedava internet olmasa da gün içerisinde internetinizin bittiği anda bu uygulamalar sayesinde kesintisiz interneti kullanılabilirsiniz.

Youtube İnternetsiz Video Nasıl İzlenir?

Youtube internetsiz kullanma video izlemek için yapılması gerekenler:

  • İndirmeyi istediğiniz video üzerine gidin.
  • Videonun iletişim kutusu üzerindeki ön izleme alanına gidin.
  • İzlemek istediğiniz video kalitesini seçin ve indirme işlemini başlatın.
  • Videolar telefonun içerisindeki Youtube uygulayıcısının içerisine şifreli bir şekilde gelecektir. Ancak sadece Youtube uygulaması aracılığıyla izlenebilecektir.
  • İzlenme esnasında internet kullanımına gerek duyulmayacaktır.

Uygulamadan yararlanabilmek için Youtube’n ücretli uygulaması Premium üyesi olmak gerekmektedir.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir