LOL Bedava Rp Kodları 2023

LOL Bedava Rp Kodları
LOL Bedava Rp Kodları

LOL Bedava Rp Kodları 2023; Son zamanların zevkle oynanan oyunlarından bir tanesi de League of Legends kısa adıyla LOL. Oyunun en beğenilen tarafı oyuncuların karakterlerine almak için can attığı birbirinden güzel kostümlerin olmasıdır. Oyun kurgulanırken stratejinin yanı sıra kostüm görselliği de ön plana çıkartılmıştır. Kostümler sadece görsel olarak değil üzerlerine tanımlanan özelliklerle de oyuncular tarafından rağbet görmektedir. Her bir kostüm, oyunun görevlerini yerine getirme aşamasında farklı avantajlar sağlamaktadır.

Kostümleri satın alabilmek için Lol oyununun para birimi RP’ye sahip olmanız gerekli. RP’ler uygulamanın sanal mağazasında gerçek parayla alınabilmektedir. Ancak yüksek ücretli kostümlere para ödemek yerine dağıtılan Lol bedava RP kodlarını temin ederek de kostümlerden satın alabilirsiniz.

Read More

Lol Oyun Nedir?

Oyun sektörünün lider şirketlerinin başında gelen Riot Games tarafından çıkartılmıştır. Oyun takım ile oynanan strateji oyunudur. Oyuncular görevleri tamamlarken ekip halinde hareket etmek zorundadır ve en göze çarpan tarafı kostümleri ile görsel şölen sağlamasıdır. Oyun içerisinde bulunan mağazadan oyuncular karakterleri için beğendikleri kostümleri alabiliyorlar. Kostümler beraberinde, oyunda öne çıkmayı sağlayan değişik özellikleri de getirmektedir. Sıkıldığınız kostümü farklı bir oyuncu hesabına hediye edebilir veya başka bir ekipmanla takas edebilirsiniz.

Bu kostümleri satın alabilmek için oyunun içerisinde buluna Riot mağazasına gitmeli ve mağazada geçerli olan Riot Point adı verilen sanal paraya sahip olmanız gerekmektedir. Riot Point’ler kazanılan skin karşılığında temin edilebileceği gibi kredi kartı ile oyun uygulamasında da satın alınabilmektedir.
Oyunda satın alma yapabileceğiniz Riot Point fiyatları oldukça pahalıdır. Paket halinde satışa sunulan Riot Point’lerin fiyatları aşağıda ki gibidir.

 • 400 RP için 16 TL
 • 840 RP için 32 TL
 • 1780 RP için 64 TL
 • 3620 RP için 125 TL
 • 6450 RP için 216 TL
 • 12800 RP için 400 TL

Oldukça pahalı olan Riot Point’lere sahip olabilmek için bedava dağıtılan RP kodlarından temin edebilirsiniz.  *Bu fiyatlar zamana göre değişiklik gösterebilir.

Lol Bedava RP Kodları Nasıl Alınır?

Yüksek kullanıcı kitlesine sahip oyunlar e-ticaret platformları tarafından reklam çalışma alanı olarak görülmektedir. Çoğu firma da oyunlara sponsor olmakta ve oyun için gerekli oyun paralarını dağıtmaktadır. Sponsor olan internet siteleri yorum ve beğeni karşılığında veya reklam izleme karşılığında oyun kodlarını dağıtmaktadır. Dağıtılan oyun kodlarını direkt alma şansı yakalayamadıysanız çeşitli sitelerde Lol bedava RP kodları olarak dağıtılmaktadır.
Dağıtılan RP kodlarını aktifleştirmek için:

 • Lol oyun hesabınıza giriş yapın.
 • RP alma sayfasına gidin.
 • Panelin sol tarafında bulunan RP kod uygula yazan yere gidin.
 • Elde ettiğiniz Lol RP kodunu bu alana yazın.
 • Gönder tuşuna basın.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir