Kullanım Şartları

Değerli ziyaretçimiz, lütfen https://www.emailsaccounts.com/ web sitemizi ziyaret etmeden önce bu kullanım koşullarını dikkatlice okuyun. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabul etmenize ve bu sözleşmede belirtilen şartlara uymanıza bağlıdır. Bu sözleşmede yazılı koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırın. Siteye erişmeye devam ederseniz, bu sözleşmenin tüm metnini koşulsuz ve kısıtlama olmaksızın kabul ettiğinizi varsayacağımızı lütfen unutmayın.

Https://www.emailsaccounts.com/ sitesi, bundan böyle SİTE olarak anılacak olan e-posta hesapları tarafından yönetilmektedir. Bu sitenin kullanım koşulları yayınlanması ile yürürlüğe girer. Tek taraflı değişiklik yapma hakkı SİTE’ye ait olup, SİTE üzerinde paylaşılacak bu tür değişiklikleri tüm kullanıcılarımız kabul etmiş sayılır.

Özel hayat

Gizlilik, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesine ilişkin ilkeleri düzenlemek için ayrı bir sayfada mevcuttur. SİTE’yi kullanmanız halinde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak yapılacağını kabul etmektesiniz.

Hizmet kapsamı

E-posta hesapları olarak vereceğimiz hizmetlerin kapsamını ve kalitesini yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen özgürüz; Hizmetlerle ilgili yaptığımız değişiklikler SİTE’de yayınlanır yayınlanmaz yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

Telif hakkı

SİTE’de kullanılan tüm metinlerin, kodların, grafiklerin, logoların, görüntülerin, ses dosyalarının ve yazılımların (bundan böyle “içerik” olarak anılacaktır) sahibi elektronik posta hesaplarıdır, tüm hakları saklıdır. Site içeriğinin yazılı izin alınmadan çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Son güncelleme: 10/10/2022