Geçici E-posta – Tek kullanımlık E-mail 2023

Geçici E-posta - Tek kullanımlık E-mail 2023
Geçici E-posta - Tek kullanımlık E-mail 2023

25Geçici E-posta; ile artık sizde hiç bir e-posta üyeliği açmadan sorunsuz bir şekilde sitelere kayır olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu yazımızda geçici posta veren siteleri listeleyeceğiz. Bu sayede ihtiyacınız olan posta adreslerini bir arada bulabileceksiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu siteler, rastgele bir e-posta size sunmaktadır. Bunun yanı sıra sürekli olarak değiştirebilirsiniz.

Tek kullanımlık e-mail; belirli bir süre sonra kendini imha eden ve geçici bir adrese e-posta almanızı sağlayan ücretsiz bir hizmettir. Ayrıca Tempmail, 10minutemail, tek kullanımlık posta, sahte posta veya geri dönüşüm kutusu gibi isimlerle de bilinir. Birçok forum, Wi-Fi sahibi, web sitesi ve blog, ziyaretçilerden içeriği görebilmeleri, yorum yazabilmeleri veya bir şeyler indirebilmeleri için kaydolmalarını istemektedir. Tek kullanımlık e-posta, bunlara yönelik oluşturulmuş ve oldukça etkileyici servislerdir.

Read More

Tek kullanımlık E-mail

Anonim E-posta; aynı şekilde diğer kullanıcıların internet üzerinden aradığı ve bunun gibi ücretsiz ve geçici posta servilerinin kullanarak farklı hizmetler üzerinden kayıt olma, üyelik açma ve buna benzer bir çok işlemde kullanmaktadır.

10 dakikalık mail; veya on dakikalık e posta gibi isimler ile de kullanılan bu servisler artık QR kodları ile tekrardan yönetilmeyi kolaylaştırmaktadır. Bu sayede eğer tekrara işlem için aynı mail hesabına ihtiyacınız olacaksa QR kodu ile tekrardan erişme imkanınız bulunmaktadır. QR kodunu kullanarak gelen kutusuna tekrardan bakabilir veya işlem yapabilirsiniz.

Kullan-at email servisi; günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu şekilde olunca bazı medya siteleri ve sosyal medya siteleri, bunları engellemektedir. Bazı mail uzantıları kara listeye alıp kullanıcıların bu kullan-at e-mail servislerini kullanmasını engellemektedir.

13 Dakikalık mail; ve buna benzer siteler hep aynı mantıkta çalışmaktadır. Bu işlemler kayıt olmayı ve gelen doğrulama kodunu veya doğrulama bağlantısını çalıştırır. Bunun gibi servislerin tüm dünyada çok kullanılması, bu alanda onlarca aynı mantıkta çalışan sitelerin açılmasına neden olmuştur. Aynı zamanda günümüzde de hala en çok rağbet gören sitelerdir. Bu bilgilerden sonra bu hizmetleri sizlere liste halinde yapalım ve size uygun olan siteyi kullanarak sizde kullanmaya başlatın

Geçici E-posta – Tek kullanımlık E-mail 2023

Posta Servisleri Fiyatlandırma
https://temp-mail.org Ücretsiz
https://mail.tm Ücretsiz
https://temp-mail.io Ücretsiz
https://tempail.com Ücretsiz
https://tempmailo.com Ücretsiz
https://tempmail.ninja Ücretsiz
https://www.temp-mails.com Ücretsiz
https://tempmail.net Ücretsiz
https://www.fakemail.net Ücretsiz
https://www.emailondeck.com Ücretsiz
https://www.guerrillamail.com Ücretsiz
https://www.mohmal.com Ücretsiz
http://www.fakemailgenerator.com Ücretsiz
https://generator.email Ücretsiz
https://email-fake.com Ücretsiz

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 comment

  1. Çok teşekkürler. Geçici e-posta adresininin tümünü engellemişler nerdeyse. Amama buradakiler çalışıyor.