E-posta Kur, Bilgisayardan ve Telefondan Nasıl Açılır

E-posta Kur, Bilgisayardan ve Telefondan Nasıl Açılır
E-posta Kur, Bilgisayardan ve Telefondan Nasıl Açılır

E-posta Kur, E-posta Adresi Nasıl Açılır; İnternet ortamındaki günlük işlemlerin çoğu artık e-posta ile sağlanmaktadır. Resmi kurumlarla yazışmalar, iş başvuruları, site içerik takibi gibi birçok alanda e-posta alıp gönderebilirsiniz. Hal böyle olunca da bu hizmetten yararlanmak bir zorunluluk haline geldi.

Günümüzde her internet kullanıcısının bir e-posta adresi olması gerekmektedir. Bir işlem yapmak istediğinizde veya bir yerden dönüşü beklediğinizde gerekli cevabı buradan alabilirsiniz. Hala bir e-posta adresine üye değilseniz veya e-posta adresiniz yoksa üye olmanız için size açıklamalarda bulunduk. Bu açıklamaları okuyarak, bir veya daha fazla posta adresini hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

Read More

Kullanabileceğiniz birçok e-posta kur servisi vardır. Amacınıza veya ihtiyacınıza göre hangi hizmeti tercih ederseniz edin üye olmanın mantığı aynıdır. Ancak kullanım veya kişiselleştirme açısından farklı özellikler bulunmaktadır. Bir e-postayı açtığınızda, onun dışında kullanabileceğiniz farklı hizmetler vardır. Örneğin; Google Gmail hizmetini kullanmak istediğinizde, Google’ın diğer tüm hizmetlerini aynı e-posta adıyla kullanabilirsiniz. Youtube, Gmail, Haritalar, Blogger, Drive, Takvim, Çeviri, Fotoğraflar, Haberler, Duo ve daha fazlasını tek bir çatı altında kullanabilirsiniz.

E-posta Kur, E-Posta Adresi Nasıl Açılır?

Gmail: https://bit.ly/39OaRYx

Outlook/Hotmail: https://bit.ly/3wA3huC

Yahoo: https://bit.ly/2Oq5cQZ

AOL Mail: https://cutt.ly/rcOOjS8

Yandex: https://bit.ly/3wzmts2

Yukarıda yazdığım hizmetler en popüler ve en çok kullanılan hizmetlerdir. Tercihinize göre kullanmak istediğinizi kullanabilirsiniz.

  • Öncelikle yukarıda bulunan herhangi bir hizmet sitesine gidiyoruz. Linke tıklayarak siteye erişebilirsiniz.

  • Giriş yaptığınızda kişisel bilgilerinizi isteyecektir. Bu, gerçek bir kişi olmanıza ve herhangi bir sorun olması durumunda hesabınızı tekrar kullanmanıza olanak tanır. Bu yüzden bilgilerinizi doğru yazın.
  • Öncelikle ad ve soyadı yazmanız gerekir.

  • Ardından telefon numarası girmeniz gerekir. Telefon numaranızı doğru girin. Çünkü size doğrulama kodu gönderilecektir. Bu doğrulama kodu ile gerçek kişi olduğunuzu kanıtlarsınız.
  • Hemen ardından şifremizi yani parolamızı belirliyoruz. En az sekiz karakterden oluşmalı ve içinde en az bir tane Büyük harf ve sayılardan oluşmalıdır.
  • Doğum tarihimizi yazarak işlemlere devam ediyoruz. Buraya da yazdığınız bilgi doğru olmalıdır.
  • Son alarak Kullanıcı Sözleşmesini kabul ederek hesap açmış oluyoruz.

Bu işlemleri hem bilgisayarda hem de akıllı bir telefon üzeninden yapabilirsiniz. Her ikisinde de işlemler aynıdır. Ayrıca Mail uygulamasını telefonunuza indirerek te kullanabilirsiniz. Gmail, Hotmail, Yahoo, Yandex, Aol Mail tüm servislerin kendi mail uyguları mevcuttur.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir