Brawl Stars Bedava Hesaplar 2023

Brawl Stars Bedava Hesaplar 2023
Brawl Stars Bedava Hesaplar 2023

Brawl Stars bedava hesaplar 2023 sayesinde oyun içerisinde bulunan öğeleri satın almadan aktife edebilirsiniz. Genel olarak ücretsiz bir oyun uygulaması olsa da, oyunun ilerleyen evrelerinde level atlamak ve karakterinizi geliştirmek için oyun kartları satın almak durumundasınız. Oyun kartına para ödemek istemeyen kullanıcıların araştırdığı yöntemlerin başında Brawl stars bedava hesaplarını edinmek geliyor.

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars en çok oynanan mobil oyun uygulamalarından biridir. Yaklaşık 250 milyon kullanıcı tarafından oynanan oyun, diğer oyun uygulamalarında olduğu gibi ücretli ve ücretsiz olarak kategorilendirilmektedir. Daha çok çocuklar tarafından oynan oyunda 64 karakter, 30 adet ödül ve ceza kartı bulunmaktadır. Verilen görevlerin tamamlanmasıyla ödül kartları alınabiliyor. Bu kartlarda da oyunda ilerlemeyi sağlayan temalar hesabınıza tanımlanıyor.

Read More

Ceza kartları oyunda ilerlemeyi durduran engeller ortaya koymaktadır. Oyuna tek kişi olarak başlayıp, etapları arttıkça çoklu takımları kurulabilmektedir. Brawl Stars 20 bölümden oluşan bir oyun portalıdır ve yalnızca ilk 2 bölümü ücretsizdir. Oyunda devam edebilmek için elmas kazanmalı veya satın almalısınız. Oyunda bölümleri geçebilmek için yapılan işlemlerden biri de, ileri bölümlere geçmiş hesapların kullanılmasıdır. Bu hesaplar çeşitli internet sitelerinde ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Bedava Brawl Stars Hesabı Nasıl Alınır?

Brawl Stars uygulaması hileye geçit vermeyen bir uygulama olsa da oyun severler bir şekilde yolunu bulmaktadır. Bedava Brawl Stars hesapları çeşitli program uygulama botları tarafından oluşturulan hesaplardan oluşmaktadır. Oyunda uzun süre kalma garantisi sağlamasa da, kısa süreli olarak karakterin istenen seviyeye gelmesini sağlar. Bedava Brawl Stars hesabı botlar tarafından fark edildiğinde ilgili hesap kapatılabilir ve oyunda elde ettiğiniz elmaslar içeride kalabilir. Buna dikkat ederek dağıtılan bedava Brawl Stars hesaplarını kullanmanızda fayda var. Bedava Brawl Stars hesaplarını kullanarak aşağıda ki sıraladığımız avantajları sağlayabilirsiniz.

  • Hesaplar aylık oynanabilmek için geçerlidir.
  • 1 ay süreyle oyunu ücretli gibi oynayarak level atlamanıza olanak sağlar.
  • Ücretsiz hesapları oynarken hesabın güncelliğini takip etmelisiniz.
  • Ücretsiz hesaplarla oyunda ilerlemediğiniz için alamadığınız karakter ve kıyafetleri alabilirsiniz.

Ücretsiz Brawl Stars Hesapları Nasıl Alınır?

Bu yollar bazıları illegal olsa da bunun birkaç yolu mevcuttur.

  • İlki yurt dışında yapılan yazılımlarla oyun kırılarak oluşturulan hesap kodları.
  • Oyun içerisinde zaman zaman yapılan çekilişlere katılmak ve kazanmak.
  • Çeşitli sitelerin dağıttığı ücretsiz hesap kodlarını alıp sisteme tanımlamak.

Aldığınız ücretsiz Brawl Stars hesabının başkaları tarafından kullanılmaması için sisteme girdikten sonra kullanıcı adını ve şifresini değiştirmeyi unutmayın.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir