Binance Nasıl Kullanılır?

Binance Nasıl Kullanılır?
Binance Nasıl Kullanılır?

Dünyanın en kaliteli Kripto Para Borsası olan Binance Nasıl Kullanılır? kullanıcılarına son derece basit bir ara yüz sunar. Platforma ücretsiz olarak kayıt olduktan sonra, belirlediğiniz kullanıcı adınız ve şifreniz üzerinden panelinize giriş yapabilirsiniz. Bu aşamadan itibaren Binance Global borsası üzerinden tüm işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance, global anlamda milyonlarca aktif kullanıcıya sahiptir. Borsa, kurumsal bir kimliğe sahip olduğundan en güvenilir kripto para alım satım borsası olarak da biliniyor.

Binance Para Yatırımı Ve Çekimi

Binance kaydınızı oluşturduktan hemen sonrasında ya da uygun bir zaman diliminde mutlaka KYC işleminizi de gerçekleştirmeniz gerekir. Bu aşama platforma para yatırım ve çekimleri yapılabilmesi açısından şarttır. KYC işleminizde kimlik belgenizin ön kısmı, arka kısmı ve son olarak de net bir şekilde selfie resminizi çekip sisteme göndermeniz yeterlidir. Bu aşamadan itibaren kyc işleminiz platform yetkilileri tarafından işlem yoğunluğuna göre en fazla 24 saat içerisinde onaylanır. Binance Nasıl Kullanılır? Bu aşamadan sonrasında Binance usdt yatırım ve çekimlerinizi yapabilirsiniz. Diğer borsalar üzerinden binance spot hesabınıza dilediğiniz miktardan usdt gönderebilir ve çekebilirsiniz.

Read More

Binance Nedir? Ne İşe Yarar?

Binance İşlem Modelleri

Binance borsasını sektörde farklı kılan birçok etkenler söz konusudur. Borsa, birçok borsalardan farklı olarak Marjin, Vadeli ve Spot işlem sunar. Böylece tercihiniz doğrultusunda herhangi hesap üzerinden işlem açabilirsiniz. Fakat Vadeli İşlemler yüksek risk içerir. Bu nedenle Vadeli İşlemler konusunda tecrübeli olmanız tavsiye edilir. Ayrıca Binance üzerinden yüksek getirili çeşitli lancped projelerine de katılabilirsiniz. Bu projelere sadece Binance borsasının kendi tokeni üzerinden katılabilirsiniz. Böylece platform üzerinden ek gelir elde edebilirsiniz.

Binance Neden Tercih Ediliyor?

Kripto para yatırımcıları özellikle de şeffaf bir şekilde hizmetler sunulan en kaliteli borsaları tercih ediyor. Binance Global bu özelliklere sahiptir. Bu nedenle de kullanıcılar işlemlerinde zorlanmamak ve coinlerini güvenli cüzdan üzerinden gizlemek adına Binance borsasını tercih ediyor. Borsa kuruluş tarihi bakımından da sektörün en köklü kripto para alım ve satım borsasıdır. Yüksek kalite standartları üzerinden hizmetler sunar. Bu nedenle Binance Global Türkiye üzerinden de tercih ediliyor.

Binance İşlemleri Riskli Midir?

Binance spot işlemlerinde herhangi riskler yoktur. Bu doğrultuda spot cüzdanınız üzerinden dilediğiniz kripto para birimi alım ve satımı yapabilirsiniz. Fakat Vadeli İşlemler risk içerir. Bu alan sadece Binance açısından geçerli değildir. Tüm borsalarda da geçerlidir. Çünkü Vadeli İşlemler doğrudan yüksek kaldıraç sistemi üzerinden aktif edilir. Bu nedenle Vadeli İşlemlerde çok daha dikkatli bir şekilde işlem açmanız tavsiye edilir.

Binance Spot İşlemler

Binance Spot işlemler açabilirsiniz. Bu kapsamda yüksek komisyon ödemezsiniz. Spot işlemlerinizde minimum veya maksimum düzeyde BTC, ETHERİUM, USDT bulundurabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir