Bedava Zula Hesapları ve Çarları 2023

Bedava Zula Hesapları. Zula, MadByte Games tarafından hazırlanmış ve Lokum Games tarafından dağıtımı yapılan, MMOFPS kategorinden yer alan bir video oyunudur. Zula oyunu, Türk yapımı ilk MMOFPS olarak kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuştur. 22 Şubat 2015 tarihinde çıkış yapan oyun oldukça fazla Türk kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Zula oynunu oynamak için Zula’nın resmi sitesinden indirip kurduktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

Zula Türk oyunu mu?

Bedava Zula hesapları 2021 tamamen Türk yapımcılar tarafından hazırlanmış ve tamamen Türk oyun dağıtımcıları tarafından dağıtılmaktadır. Oyun oldukça optimize ve yerel haritalarla oyuncuların oldukça fazla dikkatini çekmektedir. En son olarak Çukur dizisinin karakterleri ve kullandıkları silahların yer almasıyla beraber, oyun severlerin ve Çukur dizisinin hayranları tarafından oldukça fazla ilgi görmüştür. Türkiye’nin metropol şehri olan İstanbul’un haritalarını baz alarak oyunculara İstanbul şehrinde oyun oynamayı sunuyor. Takım olarak veya tek başınıza oynayarak bu oyunu deneyimleyebilirsiniz.

Read More
Bedava Zula Hesapları ve Çarları 2023
Bedava Zula Hesapları ve Çarları 2023

Zula oyunu kaç yaş için?

Bu tür oyunlar şiddet unsurları barındırdığı için +15 yaş üzeri oyuncuların oynaması gerekmektedir. 15 yaş altı kişilerde psikolojik olarak olumsuz yönde etkileyebilecek unsurlar barındırabilir. Kurtlar Vadisi dizisi çıktığı zaman insanlar nasıl “MEMATİ” rolüne bürünüp gerçek silahlarla sağa ateş ettiyse, bu tür oyunlar da psikolojik olarak kullanıcının davranışlarını etkileyebilir.

Zula oyun ücretli mi?

Zula oyunu indirip kullanılması tamamen ücretsiz bir oyundur. Oyun içinde bulunan kostümler, silah kostümleri ve buna benzer oyun içi ürünler oyun parası ile satın alınabilmektedir. “ZA” yani Zula Altını yükleyip bu tür ürünleri satın alabilirsiniz.

Zula susturulma kaç gün?

Zula oyununda susturulma yaptığınız hareket, küfür argo kelimelere bağlı olarak farklılık gösterir. Susturulma 4 seviyeden oluşan ihlal kuralına bağlı olarak değişir. 1. İhlal yaptıysanız eğer 24 saat içerinde susturulma engeliniz ortadan kalkar. Daha fazlası için Zula’nın resmi sitesinden bakabilirsiniz. https://www.zulaoyun.com/davranis-kurallari

Kullanıcı Adı Şifresi
KnifeRing Rps3iPQzhL3k
Belizard UjcbAnQ2hfFZ
Papaur YLEZY7vc5Nra

Yukarıda bulunan listede siz de bir hesap alamadıysanız yorum kısmından bize bildirin hemen size bir hesap oluşturalım. Hesaplar %100 çalışmaktadır. Bilgisayarınıza Zula oyununu indirip oynayabilirsiniz. Zula hesabı oluşturmak çok kolay ve basittir.

Zula kaç GB indirilir?

Zula oyunu yapılan güncellemelere göre değişiklik gösterir. Oyunu oynarken güncelleme geldiğinden bu oyun boyutu sürekli değişmektedir. Yeni eklenen haritalar, karakterler, silahlar gibi oyun içi değişiklikler nedeniyle Kaç GB olduğunu söylemek zordur.

Zulayı hangi ülke yaptı?

Zula oyunu tamamen Türkiye’de ve Türk oyun yapımcıları olan MadByte Games tarafından yapılmıştır. Bu oyun aynı zamanda Türkiye’deki ilk MMOFPS oyunudur.

Zula internetsiz oynanır mı?

Zula’yı çevrimiçi yani online oynanan bir oyundur. Bu oyunu oynamak için bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. İnternetsiz oynanmaz

MadByte Games Türk mü?

MadByte Games 2012 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Türk oyun yapım stüdyosudur. Zula oyunu Türkiye’de geliştirilen ilk MMOFPS oyunudur.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir