Badoo Hesabı Nasıl Silinir? Kolayca Hesabınızı Silin

Badoo Hesabı Nasıl Silinir? Kolayca Hesabınızı Silin
Badoo Hesabı Nasıl Silinir? Kolayca Hesabınızı Silin

Badoo Hesabı Nasıl Silinir; Arkadaşlık ve sohbet sitesi olan Badoo oldukça fazla online kullanıcıya sahiptir. Bu kullanıcıların hemen hemen hepsi gerçek kişilerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra Badoo’nun kendi bot olarak oluşturmuş olduğu hesaplar da mevcuttur. Bu hesaplar genellikle bir kişi üye olduğunda anlık olarak mesaj atar. Ve bu şekilde yeni üye olan kişinin ilgisini çekmeye çalışır. Ama Badoo kullanımı tamamen ücretli olan bir sistemdir. Mesaj gönderimi, tanışma sistemi gibi bir çok özellik ödeme yapıldığı zaman aktif olmaktadır.

Bununla birlikte, ücretsiz model büyük bir popülerlik kazanmıştır. 2021 itibariyle, dünya çapında 504 milyondan fazla kullanıcı Badoo’ya kaydoldu. Tinder ile karşılaştırıldığında, arkadaşlık sitesine bilgisayardan erişme imkanı ile daha fazla kullanıcıya sahiptir. Dünyanın her yerinden insanlarla sohbet etmek mümkündür.  Bununla birlikte, arkadaşlık sitelerinin imajı büyürken, gizlilik endişeleri birçok insanı bu tür  platformlardan ayrılmaya zorluyor. Badoo’yu devre dışı bırakma ve hatta hesabınızı silme adımları çok basit.

Read More

Badoo hesabımı ömür boyu nasıl silebilirim?

Badoo’dan ayırmanın iki yolu vardır: ilk seçenek badoo hesabınızı devre dışı bırakmak ve böylece sizi geçici olarak arkadaşlık sitesinden kaldıracaktır. Ama kişisel verileniz hala Badoo veritabanında hala mevcut olacaktır. İkinci seçenek, tanışma sitesinden kalıcı olarak çıkmak ve tüm fotoğraf izlerini ve profil verilerini silmek için Badoo hesabını silmektir. Bu seçenek çok önemlidir, çünkü hesabınızı daha sonra geri yükleyemezsiniz.

Badoo hesabını daha iyi silmek için bir bilgisayara aktarmak daha iyidir. Bir arkadaşlık sitesinin Web sürümü, Badoo hesabınızı silmenin en kolay yoludur. Badoo, barına geri dönmenize, zamandan tasarruf etmenize ve seçiminizi yapmanıza izin verdiğinden, çeşitli adımları listeleyeceğiz. Panik yapmayın, Badoo hesabınızı silmek için hızlı ve kolay bir işlem.

Badoo hesabınızı silme prosedürü aşağıdaki gibidir:

  • Web tarayıcısını açın ve Badoo web sitesine gidin
  • Giriş yapmak için bilgilerinizi girin
  • Profilinize tıklayın
  • Sağ üst köşedeki “Hesap Ayarları” nı tıklayın
  • Aşağı kaydır
  • “Profili sil” e tıklayın”
  • Hesabı kaldırmak için 3 açıklayıcı adımı yanıtlayın
  • Ardından şifrenizi girin, tercihlerinizi kontrol edin.

Resimli öğretici İle Badoo hesabı silme

Hesabınızı anlaşılır bir şekilde silmeniz için resimli olarak açıkladık. Bu resimli açıklama ile Badoo hesabınızı daha hızlı bir şekilde silebilirsiniz.

Profil → Ayarlar kısmına tıklıyoruz.

Ardından Ayarlar kısmının en altında “Hesabı Sil” seçeneği olacaktır. Tıklayın ve hesabınızı silmeye devam edin.

Badoo Hesabı Nasıl Silinir? Kolayca Hesabınızı Silin

“Hesabını Sil” seçeneğini seçerek “Devam et” linkine tıklayın ve silme işlemine devam edin.

Badoo’dan neden ayrılıyorsunuz sorusunu sorarak, sizden bir seçenek seçmenizi isteyecektir. Bunlardan herhangi birini seçin ve Devam et linkine tıklayın.

Badoo Hesabı Nasıl Silinir? Kolayca Hesabınızı Silin

Seçtiğimiz silme seçeneği ile alakalı size tekrardan soru soracaktır. Bu soruyu tekrar yanıtlayın ve devam edin.

Şifrenizi ve doğrulama karakterlerini girerek hesabını sil seçeneğini seçerek Badoo hesabını silme işlemini bitiriyoruz.

Badoo Hesabı Nasıl Silinir? Kolayca Hesabınızı Silin

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir